BODY LOTION SUPER

Dëshironi të përkëdhelni vërtet lëkurën tuaj dhe të shijoni një rezultat të butë të mëndafshtë? Përveç vajrave natyralë të mirë si gjalpi Shea dhe vaji jojoba, ky produkt luksoz përmban gjithashtu vitaminë E natyrale, ceramide dhe acid hialuronik që shpërndan lagështi në përqendrime të larta. Ideale për përdorim pas dushit dhe larjes.

Shishe 200 ml
Art.-Nr. 1079

Shishe 75 ml (madhësia e udhëtimit)
Art.-Nr. 1979

Deklarata INCI (përbërësit):
Aqua, Butyrospermum Parkii, Vaj Simmondsia Chinensis, Butilen Glikoli, Ure, Alkool, Panthenol, D-alfa-Tokoferil Acetat, Laktat Natriumi, Cetaryl Glukozid, Stearat Saharozë, Glikosfingolipide (dhe)Palokolipide (dhe)Polokolipide-Palkoferil D. , Askorbil fosfat natriumi, acid laktik, hialuronat natriumi, allantoin, çamçakëz xantan, hidroksid natriumi

BODY LOTION SUPER
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more