Kamuflazh

Një bazë me teksturë të lehtë që siguron mbulim të mirë të tonit të pabarabartë të lëkurës të shkaktuar nga couperose, njollat e moshës, njollat, venat merimangë, tatuazhet etj. – pa u dukur si maskë!

DR. Pluhuri kompakt BAUMANN dhe pluhuri i lirshëm transparent vendosin bazën, duke e bërë të mundur që të zgjasë më gjatë. Një DR special pa lateks. Sfungjeri BAUMANN dhe cilësia e lartë e produktit mundëson aplikim të lehtë dhe të rehatshëm. Fondatina jo vetëm që është e përshtatshme për veshjen e përditshme, por edhe veçanërisht për fotosesione dhe grim nusërie.

Përfitimi: Lëkura juaj duket e tonifikuar.

12 g jar


peach-light
Art.-No. 7022

peach
Art.-No. 7009

light
Art.-No. 7020

caramel
Art.-No. 7014

terracotta
Art.-No. 7013

sahara
Art.-No. 7008

chocara
Art.-No. 7016

bronze
Art.-No. 7012

sand
Art.-No. 7015

olive
Art.-No. 7017

olisand
Art.-No. 7019

chocolate
Art.-No. 7011

indian-olive
Art.-No. 7018

indian
Art.-No. 7010

coffee
Art.-No. 7021

Deklarata INCI (përbërësit):
Squalane, Etilhexyl Cocoate, Ricinus Communis Oil, PPG-2 Myristyl Eter Propionate, Tribehenin, Cera Carnauba, Candelilla Cera, C18-36 Acid Trigliceride, Stearyl Dimethicone, D-përzier-tokoferole, mikë (dhe) CI 279, 778, , CI 77491, (+/-) CI 77499

Kamuflazh
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more