KREM PËR SY

Një krem i veçantë për lëkurën rreth syve.

Një krem i pasur me vaj jojoba, vitaminë E, vitaminë A dhe provitaminë B5 për të ushqyer lëkurën delikate dhe të thatë në zonën e syve, për të punuar kundër formimit të linjave të holla.

Këshillë praktike: Aplikimi i kombinuar i të dy produkteve të kujdesit për sytë (së pari xheli dhe më pas kremi) ka treguar të jetë veçanërisht efektiv.

Kavanoz 15 ml
Art.-Nr. 1010

tub 7 ml
Art.-Nr. 1452

Deklarata INCI (përbërësit):
, Allantoin, Tribehenin, C18-36 Acid Trigliceride, Dimer Dilinoleil/Dimetilkarbonat Kopolimer, Sulfat Magnezi

KREM PËR SY
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more