Krem për sytë

Ky është një krem i pasur me vitamina E, A dhe D-panthenol, vaj susami dhe alantoinë për kujdesin e veçantë të lëkurës delikate dhe të thatë rreth syve. Përbërësit aktivë që shpërndajnë lagështi punojnë kundër zhvillimit të linjave të holla.

Kavanoz 15 ml
Art.-Nr. 112

tub 7 ml
Art.-Nr. 212

Deklarata INCI (përbërësit):

Aqua, Oleyl Erucate, Butilen Glycol, Stearyl Alkool, Ure, Panthenol, Poligliceril-3 Metilglucose Distearate, D-alfa-Tocopheryl Acetate, Saharose Stearat, Allantoin, D-përzier-tokoferolet, Retinil-L Palmitate, Xanthanth

Krem për sytë
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more