Locion Trupi

Ky locion i sjell dobi lëkurës tuaj pas çdo dushi dhe çdo banje. Një kombinim i veçantë i përbërësve aktivë si vitamina E dhe D-panthenol, ure, acid laktik dhe vajra ushqyes mbrojnë dhe kujdesen për lëkurën. Lëkura juaj mbetet e butë dhe elastike dhe merr një pamje tërheqëse dhe të kujdesshme. Për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë, të krisur, ne rekomandojmë BeauCaire Intensive Lotion.

Shishe 250 ml
Art.-Nr. 118

Deklarata INCI (përbërësit):

Aqua, Etilhexyl Cocoate, Oleyl Erucate, Butilen Glycol, Ure, Alkool, Poligliceril-3 Metilglukozë Distearat, Ceteareth-20, D-alfa-Tocopheryl Acetate, Laktat natriumi, Çamçakëz Xanthan, Allantoin, Acid laktik

Locion Trupi
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more