Make-up

DR. BAUMANN Make-up i jep lëkurës tuaj vetëm tonin e dëshiruar të lëkurës, por gjithashtu e ushqen lëkurën me vajra natyralë, vitamina dhe përbërës të tjerë aktivë. Është ideale të aplikohet pas një prej DR. Produktet e liposomeve BAUMANN.

Përfitimi: Një produkt që përmirëson njëkohësisht pamjen e lëkurës tuaj sipas llojit të lëkurës tuaj dhe ofron kujdes ushqyes.

Kavanoz 15 ml


rosé-brown
Art.-No. 7037

light
Art.-No. 7033

beige
Art.-No. 7036

bronze
Art.-No. 7035

medium
Art.-No. 7047

dark
Art.-No. 7034

Deklarata INCI (përbërësit):
Aqua, Butilen Glikoli, Gjalpi Butyrospermum Parkii, Vaj Simmondsia Chinensis, Ure, Distearat Poligliceril-3 Metilglukozë, Alkool Stearil, D-alfa-Tokoferil Acetat, Laktat Natriumi, Panthenol, Gliceril Stearat-Sukroatet-Tinero-Palkozmi, D-Sukroatil-Sukroatil-Sukroatil-Sukroatil-Sukroatil-Sukroatil-Sukroatil-Glikol , Acid laktik, Allantoin, Çamçakëz Xanthan, CI 77891, CI 77492, CI 77491, (+/-) CI 77499

Make-up
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more