MASKË LIPOSOME

Aplikimi i rregullt i siguron lëkurës lipide të lidhura me lëkurën dhe substanca aktive të vlefshme si Aloe Vera, vaj arrë makadamia, vitaminë A, vitaminë natyrale E etj. Rezultati i aplikimit të rregullt është një lëkurë dukshëm më e pastër. Përmbajtja e lagështisë së lëkurës rritet fuqishëm, gjë që funksionon në mënyrë efektive kundër linjave të holla. Puçrrat dhe pikat e zeza shpërbëhen me kalimin e kohës dhe papastërtitë pakësohen ngadalë. Lëkura duket më e freskët, më e lëmuar dhe më rozë dhe më tërheqëse. Lëkura fiton freski dhe elasticitet.

Shishe 75 ml
Art.-Nr. 1941

tub 10 ml
Art.-Nr. 1541

Deklarata INCI (përbërësit):
Aqua, lëng gjethesh Aloe Barbadensis, glikol butileni, ure, vaj Macadamia Ternifolia, Panthenol, Lecithin (dhe) Alkool, D-alfa-tokoferil acetat, D-tokoferole të përziera, Retinil Palmitate, Sodium Askorbyl Phosphanalur, Sodium Askorbyl Phosphanalur. Cetearyl Glucoside, Tetrahydroxypropil Etilenediamine, Carbomer

MASKË LIPOSOME
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more