Pastrues fytyre

Për të gjitha llojet e lëkurës

Nëse preferoni një pastrues xhel me shkumë për të pastruar poret e thella dhe për të hequr qafe vajin butësisht, ne ju rekomandojmë këtë produkt. Pastruesi i fytyrës përmban substanca pastruese jashtëzakonisht të buta dhe të pajtueshme. Suplementi ideal për këtë produkt është Locioni Tonik BeauCaire.

Shishe 250 ml
Art.-Nr. 114

Deklarata INCI (përbërësit):
Aqua, natriumi lauril glukozë karboksilate (dhe) lauril glukozid, natriumi lauroil sarkosinat, ure, butilen glikol, koko-glukozid (dhe) gliceril oleat, acid laktik, hialuronat natriumi, çamçakëz Xanthan

Pastrues fytyre
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more