Shampo për flokë normalë dhe të yndyrshëm

Surfaktantët shumë të butë formojnë bazën e këtij shampo, duke siguruar një pastrim të butë, ndërsa një përmbajtje e ekuilibruar mirë e përbërësve që rimbushin lipidet parandalon tharjen e flokëve dhe kokës. Rekomandohet aplikimi i përditshëm. Për kujdesin optimal të flokëve, ne rekomandojmë KODITIONER SPECIAL dhe LOCIONE RIGJITHËSE TË FLOKËVE në kombinim me SHAMPON NORMAL / FLOKË ME VJOR.

Shishe 200 ml
Art.-Nr. 1063

Shishe 75 ml (madhësia e udhëtimit)
Art.-Nr. 1963

Deklarata INCI (përbërësit):
Aqua, Sodium Laureth Sulfate (dhe) Lauryl Glucoside, Ure, Natrium Lauroyl Sarcosinate, Glycol Distearate (dhe) Steareth-4, Sodium Klorid, Butylene Glycol, Coco-Glucoside (dhe) Gliceryl Oleate, D-alfa-Tocopheryl Acetate, , Panthenol, Vaj lulesh Ormenis Multicaulis, Polyquaternium-10

Shampo për flokë normalë dhe të yndyrshëm
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more