Shampon për Fëmijë dhe Foshnje

Një produkt veçanërisht i butë me përbërës aktivë të butë dhe mbrojtës për lëkurën delikate të foshnjave dhe fëmijëve.

Kavanoz 50 ml
Art.-Nr. 1301

Deklarata INCI (përbërësit):

Aqua, Oleyl Erucate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Butylene Glycol, Urea, C18-36 Acid Triglycerides, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Tribehenin, Sodium Lactate, Panthenol, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, D-alpha-Tocopheryl Acetate, D-mixed-Tocopherols, Beta-Carotene, Lactic Acid, Magnesium Sulfate

Shampon për Fëmijë dhe Foshnje
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more