TONIK PËR SY

Tonik i butë, ujor me ekstrakt kamomil. Përdorimi i rregullt rigjallëron qartë zonën e syve. Aplikojeni EYE TONIC-in në pambuk dhe vendosini në zonën e syve për rreth 5 – 20 minuta sipas nevojës.

Shishe 200 ml
Art.-Nr. 1172

Deklarata INCI (përbërësit):
Ekstrakt Aqua, Butilen Glikoli, Butilen Glikoli (dhe) Ekstrakt Chamomilla Recutita (Matricaria)

TONIK PËR SY
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more